CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

15º
33 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
12 Ejea 3429810112429
13 Peralada 3329712103132
14 Teruel 3329712102433
15 SABADELL 332989122842
16 Ontinyent 3129710122334
17 Alcoyano 3029612112134
18 Conquense 302979132438
Veure classificació completa

CES / Agenda

24 MARÇ

Diumenge 12:00

Partit *

Jornada30 At. Levante UD - SABADELL

31 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada31 SABADELL - Valencia Mestalla

07 ABR

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada32 CF Badalona - SABADELL

14 ABR

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada33 SABADELL - Lleida Esportiu Terraferma CF

21 ABR

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada34 Hércules de Alicante CF - SABADELL

28 ABR

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada35 SABADELL - CD Castellón

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell