CES / Altres Notícies

15/01/2018 | Primer equip

Felipe VII

Setè gol de la temporada d'un Felipe Sanchón que va camí de signar els millors números dels últims anys

CES / RESUMS

CES / Classificació

28 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
6 At. Saguntino 31218762623
7 Hércules 30217952420
8 Lleida 30217952019
9 SABADELL 282151331816
10 Alcoyano 27216961919
11 Val. Mestalla 262151153630
12 Ebro 252151061923
Veure classificació completa

CES / Agenda

17 GEN

Dimecres · 10:30h · Sant Oleguer

Entrenament

 

17 GEN

Dimecres · 16:30h · Olímpia

Entrenament

 

18 GEN

Dijous · 10:30h · Nova Creu Alta

Entrenament

 

19 GEN

Divendres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

20 GEN

Dissabte · 09:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

20 GEN

Dissabte · 12:00h · Ciutat Esportiva Joan Gamper

FC Barcelona 'B' - CE Sabadell Juv 'A'

 

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell