CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

10º
13 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
7 Cornellà 14104241314
8 Val. Mestalla 13103432017
9 Hércules 13103431311
10 SABADELL 1310271109
11 Alcoyano 12102621010
12 Ontinyent 121033499
13 CD Ebro 1210334711
Veure classificació completa

CES / Twitter CE Sabadell

CES / Agenda

23 OCT

Dilluns · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

25 OCT

Dimecres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

26 OCT

Dijous · 10:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

Nova Creu Alta

27 OCT

Divendres · 10:30h · Olímpia

Porta tancada - Entrenament

 

28 OCT

Dissabte · 18:00h · Municipal Llagostera

Partit *

Jornada11 UE Llagostera-Costa Brava SAD - SABADELL

29 OCT

Diumenge · 09:45h · Olímpia

CE Sabadell Fem - CD Fontsanta-Fatjó

 

Veure agenda