CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

16º
36 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
13 Peralada 3833814113334
14 Teruel 3833814112736
15 Conquense 3633812132839
16 SABADELL 363399153048
17 Alcoyano 3533714122538
18 Val. Mestalla 3433810153846
19 Castellón 343351992831
Veure classificació completa

CES / Agenda

19 ABR

Divendres 10:30 Nova Creu Alta

Entrenament

Porta tancada

21 ABR

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada34 Hércules de Alicante CF - SABADELL

28 ABR

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada35 SABADELL - CD Castellón

05 MAI

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada36 CD Alcoyano SAD - SABADELL

12 MAI

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada37 SABADELL - SD Ejea

19 MAI

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada38 UE Olot - SABADELL

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell