CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

12 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
6 Val. Mestalla 1393421915
7 Badalona 1393421312
8 Hércules 1293331210
9 SABADELL 12926187
10 At. Balears 11925298
11 Ontinyent 11932477
12 Alcoyano 99162810
Veure classificació completa

CES / Twitter CE Sabadell

CES / Agenda

18 OCT

Dimecres · 10:00h · Olímpia

Entrenament

 

18 OCT

Dimecres · 17:00h · Olímpia

Entrenament

 

19 OCT

Dijous · 10:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

20 OCT

Divendres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

21 OCT

Dissabte · 10:00h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

21 OCT

Dissabte · 16:30h · Olímpia

CE Sabadell 'B' - UE Vic

 

Veure agenda