CES / Altres Notícies

01/05/2016 | primer equip

Punt agredolç

Un gol de l’Atlètic Balears en el 94’ priva un CE Sabadell en inferioritat de sumar la tercera victòria consecutiva a domicili (3-3)

CES / RESUMS

CES / Agenda

04 MAI

10:30h · NOVA CREU ALTA

Entrenament

PRIMER EQUIP

05 MAI

10:30h · NOVA CREU ALTA

Entrenament

PRIMER EQUIP

06 MAI

10:30h · NOVA CREU ALTA

Entrenament

PRIMER EQUIP

07 MAI

18:00h · Nova Creu Alta

Partit *

Jornada37 CE Sabadell - VALENCIA MESTALLA CF

08 MAI

12:00h · MUNICIPAL LA BÒBILA

CF GAVÀ - SABADELL B

FILIAL

08 MAI

16:00h · MUNICIPAL NARCIS SALA

UE SANT ANDREU UE - CES FEMENÍ

FEMENÍ

Veure agenda
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
1 Villarreal B 6736191075931
2 Reus 6736191075031
3 Hércules 6536171454828
4 Lleida 6336171274520
5 Cornellà 633618994633
6 Alcoyano 5736169114433
7 Sabadell 52361410124838
8 Val. Mestalla 5036148144237
9 At. Balears 50361311124645
10 Eldense 5036148144761
11 Barça B 4836139143939
12 Espanyol B 47361211134841
13 Badalona 4236915123038
14 At. Levante 41361011153546
15 L'Hospitalet 4136118173048
16 Olímpic 3936109172845
17 Pobla de Mafumet 3736716133243
18 Olot 3736716133650
19 Llosetense 323688202552
20 Huracán 2536510211736

CES / Twitter CE Sabadell