CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

24 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
5 Elche 28187742617
6 Hércules 26186842117
7 At. Saguntino 26187562119
8 SABADELL 241841221614
9 Val. Mestalla 23185853327
10 Badalona 23185852020
11 Alcoyano 23185851717
Veure classificació completa

CES / Twitter CE Sabadell

CES / Agenda

14 DES

Dijous · 10:30h · Sant Oleguer

Entrenament

 

15 DES

Divendres · 10:30h · Sant Oleguer

Entrenament

 

16 DES

Dissabte · 10:00h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

17 DES

Diumenge · 11:15h · Les Fontetes

Cerdanyola FC - CE Sabadell Fem

 

17 DES

Diumenge · 12:00h · Olímpia

CE Sabadell 'B' - FC Cardedeu

 

17 DES

Diumenge · 17:00h · Camp d'Esports

Partit *

Jornada19 Lleida Esportiu Terraferma CF - SABADELL

Veure agenda