CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

12º
45 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
9 Ontinyent 49351310122736
10 Val. Mestalla 4735101785850
11 Peralada 46351113113131
12 SABADELL 453582163027
13 Alcoyano 45351015102927
14 Llagostera 40351010152736
15 Olot 3935815123135
Veure classificació completa

CES / Agenda

26 ABR

Dijous · 10:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

27 ABR

Divendres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

28 ABR

Dissabte · 09:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

28 ABR

Dissabte · 16:00h · Mpal Santa Coloma de Farners

CE Farners - CE Sabadell 'B'

 

28 ABR

Dissabte · 17:00h · Olímpia

CE Sabadell Juv 'A' - CE Manresa

 

29 ABR

Diumenge · 10:00h · Olímpia

CE Sabadell Fem - Cerdanyola Vallès FC

 

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell