CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

11º
30 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
8 Espanyol B 32248883329
9 Ebro 322471162122
10 Ejea 31248792225
11 SABADELL 302486102635
12 Levante B 29247892525
13 Badalona 29247892124
14 Alcoyano 292461171924
Veure classificació completa

CES / Agenda

17 FEB

Diumenge 17:00 Nova Creu Alta

Partit *

Jornada25 SABADELL - Villarreal CF 'B'

24 FEB

Diumenge 12:00 CE Dani Jarque

Partit *

Jornada26 RCD Espanyol B - SABADELL

03 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada27 SABADELL - CD Ebro

10 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada28 CD Teruel - SABADELL

17 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada29 SABADELL - UE Cornellà

24 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada30 At. Levante UD - SABADELL

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell