CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

28 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
6 At. Saguntino 31218762623
7 Hércules 30217952420
8 Lleida 30217952019
9 SABADELL 282151331816
10 Alcoyano 27216961919
11 Val. Mestalla 262151153630
12 Ebro 252151061923
Veure classificació completa

CES / Agenda

22 GEN

Dilluns · 09:30h · Olímpia

Entrenament

 

24 GEN

Dimecres · 10:30h · Sant Oleguer

Entrenament

 

24 GEN

Dimecres · 16:30h · Olímpia

Entrenament

 

25 GEN

Dijous · 10:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

26 GEN

Divendres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

27 GEN

Dissabte · 09:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell