CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

18 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
2 Villarreal B 23127232113
3 Lleida 2312651147
4 At. Balears 21126331813
5 SABADELL 18125341718
6 Badalona 17124531213
7 Levante B 16124441613
8 Barça B 16124441310
Veure classificació completa

CES / Agenda

14 NOV

Dimecres 10:30 Sant Oleguer

Entrenament

Porta oberta

14 NOV

Dimecres 16:30 Olímpia

Entrenament

Porta oberta

15 NOV

Dijous 10:30 Nova Creu Alta

Entrenament

Porta oberta

16 NOV

Divendres 10:30 Per determinar

Entrenament

Porta tancada

17 NOV

Dissabte 09:30 Nova Creu Alta

Entrenament

Porta tancada

18 NOV

Diumenge 17:00 Nova Creu Alta

Partit *

Jornada13 SABADELL - CF Badalona

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell