CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

18 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
2 Villarreal B 23127232113
3 Lleida 2312651147
4 At. Balears 21126331813
5 SABADELL 18125341718
6 Badalona 17124531213
7 Levante B 16124441613
8 Barça B 16124441310
Veure classificació completa

CES / Agenda

18 NOV

Diumenge 17:00 Nova Creu Alta

Partit *

Jornada13 SABADELL - CF Badalona

25 NOV

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada14 Lleida Esportiu Terraferma CF - SABADELL

02 DES

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada15 SABADELL - Hércules de Alicante CF

09 DES

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada16 CD Castellón - SABADELL

16 DES

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada17 SABADELL - CD Alcoyano SAD

23 DES

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada18 SD Ejea - SABADELL

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell