CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

12º
31 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
9 Espanyol B 33258983430
10 Badalona 32258892224
11 Ejea 32258892326
12 SABADELL 312587102736
13 Levante B 292578102527
14 Alcoyano 292561181925
15 Ontinyent 292578102128
Veure classificació completa

CES / Agenda

24 FEB

Diumenge 12:00 CE Dani Jarque

Partit *

Jornada26 RCD Espanyol B - SABADELL

03 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada27 SABADELL - CD Ebro

10 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada28 CD Teruel - SABADELL

17 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada29 SABADELL - UE Cornellà

24 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada30 At. Levante UD - SABADELL

31 MARÇ

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada31 SABADELL - Valencia Mestalla

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell