CES / Altres Notícies

CES / RESUMS

CES / Classificació

15º
33 puntos
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
12 Peralada 3430713103132
13 Ejea 3430810122531
14 Teruel 3430713102433
15 SABADELL 333089132945
16 Castellón 323051782527
17 Ontinyent 3230711122334
18 Val. Mestalla 3130710133742
Veure classificació completa

CES / Agenda

27 MARÇ

Dimecres 10:30 Sant Oleguer

Entrenament

Porta oberta

28 MARÇ

Dijous 10:30 Nova Creu Alta

Entrenament

Porta tancada

29 MARÇ

Divendres 10:30 Olimpia

Entrenament

Porta oberta

30 MARÇ

Dissabte 10:30 Nova Creu Alta

Entrenament

Porta tancada

31 MARÇ

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada31 SABADELL - Valencia Mestalla

07 ABR

Diumenge (Horario provisional)

Partit *

Jornada32 CF Badalona - SABADELL

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell