CES / NOTICIES

Resultats dels equips del Futbol Base del CE Sabadell del cap de setmana del 9 i 10 de març

SABADELL B 0 - 1 CF RIPOLLET 10é 36p. Classificació
     
CD SANT GABRIEL 1 - 1 SABADELL FEMENI A 10é 28p. Classificació
   
JUVENIL A 2 - 0 CF PARETS = 1er 52p. Classificació
     
UE OLOT 2 - 0 JUVENIL B = 14é 22p. Classificació
   
UCF STA PERPETUA 0 - 3 JUVENIL C 10é 25p. Classificació
     
FEMENI JUVENIL A 4 - 2 Pª BLANC BLAVA LA ROCA = 2on 49p. Classificació
   
PARTIT AJORNAT - FEMENI JUVENIL B = 35p. Classificació
   
CE VILASSAR DALT 0 - 1 CADET A 28p. Classificació
   
CADET B 5 - 0 AT POLINYA = 3er 47p. Classificació
   
UFB JABAC I TERRASSA 1 - 3 CADET C 34p. Classificació
   
CADET D 1 - 2 CF RIPOLLET = 1er 49p. Classificació
   
FEMENI CADET A - PARTIR SUSPÈS = 15é 8p. Classificació
   
NATACIO TERRASSA 2 - 1 INFANTIL A = 32p. Classificació
   
INFANTIL B 1 - 1 AT POLINYA 2on 45p. Classificació
   
CE OLIMPIC CAN FATJO 0 - 1 INFANTIL C = 2on 51p. Classificació
   
INFANTIL D 1 - 0 EF SABADELL = 3er 51p. Classificació
   
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY 1 - 1 INFANTIL E = 27p. Classificació
   
INFANTIL F 0 - 8 EFB RIPOLLET 13é 14p. Classificació
   
FEMENI INFANTIL A 1 - 4 UE CORNELLA = 10é 9p. Classificació
   
FC SANTBOIA 0 - 6 ALEVI A 26p. Classificació
   
NATACIO TERRASSA 2 - 3 ALEVI B = 10é 29p. Classificació
   
ALEVI C 3 - 6 CF PARETS = 14é 14p. Classificació
   
ALEVI D 3 - 6 FC CERDANYOLA VALLES 11é 23p. Classificació
   
CF CALDES MONTBUI 1 - 7 ALEVI E = 2on 50p. Classificació
   
ALEVI F 7 - 3 FC MATADEPERA 36p. Classificació
   
CFU CAN RULL RT 1 - 12 ALEVI G = 4rt 45p. Classificació
   
ALEVI H 19 - 0 UE SABADELLENCA = 34p. Classificació
     
ALEVI I 3 - 5 EF BARBERA ANDALUCIA = 2on 48p. Classificació
     
UE CASTELLBISBAL 2 - 11 ALEVI J = 2on 45p. Classificació
     
CE LLERONA 8 - 3 FEMENI ALEVI A = 11é 3p. Classificació
   
FEMENI ALEVI B 2 - 7 CF STA EULALIA RONÇANA = 11é 10p. Classificació
   
CE MERCANTIL 4 - 2 BENJAMI A 32p. Classificació
     
UD MOLLETENSE 6 - 0 BENJAMI B = 15é 12p. Classificació
   
BENJAMI C 2 - 1 UFB JABAC I TERRASSA = 13é 20p. Classificació
     
BENJAMI D 9 - 2 CE VILASSAR DALT = 3er 47p. Classificació
     
GIMNASTIC MANRESA 5 - 0 BENJAMI E 31p. Classificació
     
BENJAMI F 2 - 5 CF JUNIOR = 14é 4p. Classificació
   
FC FUNDACIO TERRASSA 2 - 8 BENJAMI G = 24p. Classificació
     
BENJAMI H 2 - 12 EF OAR GRACIA = 15é 2p. Classificació
     
UE SABADELLENCA 5 - 2 BENJAMI I = 10é 27p. Classificació
     
PREBENJAMI A 0 - 8 UFB JABAC I TERRASSA = 16é 2p. Classificació
     
CF BASE MONTCADA 2 - 4 PREBENJAMI B = 2on 40p. Classificació

CES / Twitter CE Sabadell