CES / 2º División B / CLASSIFICACIÓ

2º División B CLASSIFICACIÓ

 

 

PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
1 Mallorca 39151230265
2 Villarreal B 26156811610
3 Elche 25157442314
4 Hércules 23156542016
5 Cornellà 23157262118
6 At. Saguntino 23156541916
7 Ontinyent 23156541310
8 SABADELL 21154921412
9 Badalona 21155641817
10 Alcoyano 21155641716
11 Lleida 21155641415
12 Val. Mestalla 20155552923
13 Ebro 18154651317
14 Formentera 18154651116
15 At. Balears 17153841415
16 Peralada 16154471419
17 Llagostera 13153481019
18 Olot 10151771119
19 Pª Deportiva 1015249919
20 Zaragoza B 7150781531

CES / Agenda

22 NOV

Dimecres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

22 NOV

Dimecres · 17:00h · Olímpia

Entrenament

 

23 NOV

Dijous · 10:30h · Sant Oleguer

Entrenament

 

24 NOV

Divendres · 10:30h · Sant Oleguer

Entrenament

 

25 NOV

Dissabte · 10:00h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

26 NOV

Diumenge · 12:00h · Nova Creu Alta

Partit *

Jornada16 SABADELL - SD Formentera

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell