CES / 2º División B / CLASSIFICACIÓ

2º División B CLASSIFICACIÓ

 

 

PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
1 Mallorca 442112813010
2 Villarreal B 4021101012714
3 Cornellà 362111372923
4 Elche 34219753120
5 Ontinyent 34219751914
6 At. Saguntino 31218762623
7 Hércules 30217952420
8 Lleida 30217952019
9 SABADELL 282151331816
10 Alcoyano 27216961919
11 Val. Mestalla 262151153630
12 Ebro 252151061923
13 Formentera 25216781622
14 Badalona 24215972125
15 Llagostera 232165101422
16 At. Balears 21214981723
17 Olot 192131081825
18 Peralada 192147101826
19 Pª Deportiva 182146111525
20 Zaragoza B 1321110102139

CES / Agenda

19 GEN

Divendres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

20 GEN

Dissabte · 09:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

20 GEN

Dissabte · 12:00h · Ciutat Esportiva Joan Gamper

FC Barcelona 'B' - CE Sabadell Juv 'A'

 

21 GEN

Diumenge · 12:00h · Olímpia

CE Sabadell 'B' - CF Mollet UE

 

21 GEN

Diumenge · 16:00h · Municipal Can Deu

EF Planadeu - CE Sabadell Fem

 

21 GEN

Diumenge · 17:00h · Nova Creu Alta

Partit *

Jornada22 SABADELL - Hércules de Alicante CF

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell