CES / 2º División B / CLASSIFICACIÓ

2º División B CLASSIFICACIÓ

 

 

PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
1 Mallorca 6434171344524
2 Villarreal B 5834141644125
3 Elche 5734151274826
4 Cornellà 5334158114336
5 Lleida 50341311103631
6 Badalona 50341311103432
7 Hércules 4834111583627
8 Ebro 4734111492830
9 Val. Mestalla 4634101685547
10 Ontinyent 46341210122636
11 Peralada 43341013112931
12 SABADELL 423472162726
13 Alcoyano 4234915102627
14 Olot 3934815113032
15 At. Saguntino 3934109153340
16 At. Balears 3834814122935
17 Llagostera 3734910152636
18 Formentera 3734813132133
19 Pª Deportiva 3534811152434
20 Zaragoza B 2034311203160

CES / Agenda

19 ABR

Dijous · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

20 ABR

Divendres · 10:30h · Olímpia

Entrenament

 

21 ABR

Dissabte · 10:30h · Nova Creu Alta

Porta tancada - Entrenament

 

21 ABR

Dissabte · 17:00h · Mpal Nou Palamós - Costa Brava

Fundació Esportiva Palamós - CE Sabadell Juv 'A'

 

22 ABR

Diumenge · 12:00h · Olímpia

CE Sabadell 'B' - UE La Jonquera

 

22 ABR

Diumenge · 12:00h · Municipal de Formentera

Partit *

Jornada35 SD Formentera - SABADELL

Veure agenda

CES / Twitter CE Sabadell